Zabiegi Relaksacyjne

Zabiegi Relaksacyjne

Oferowane przez nas masaże na ciało dostarczają wielu niezapomnianych doznań.

Bazujemy na znanych i wiodących w świecie markach kosmetyków a zawarte w nich wyselekcjonowane, aktywne składniki charakteryzują się wyjątkowym efektem działania. Podczas profesjonalnych rytuałów tworzymy miłą i intymną atmosferę w czasie ,których budzimy piękno i poprawiamy samopoczucie. Wśród proponowanych zabiegów znaleźć można znane i popularne, ale także wyrafinowane, często sięgające korzeniami do tradycji orientalnych i egzotycznych, niosące ze sobą wyjątkowe efekty terapeutyczne na poziomie ciała i ducha. Rozluźniające, wyszczuplające, modelujące, relaksujące masaże czy odżywcze maski pozwolą Ci przenieść się w świat luksusu i prawdziwego relaksu.

Masaż Relaksacyjny (czas 60-90 min./częściowy 30 min.)

Całościowy lub częściowy masaż głęboko odprężający. Łączy w sobie zarówno techniki powierzchowne jak i intensywniejsze, działające kompleksowo kojąco na układ nerwowy i mięśniowy. Płynnie wykonana sekwencja ruchów kojarzy ze sobą techniki masaży orientalnych, punktowych, klasycznych holistycznie wpływając na ciało i zapewniając osiągnięcie równowagi psychofizycznej.

Masaż Bambusami (czas 60 min./ częściowy 30 min.)

Masaż łączący wiele wariacji technik rolowania, ugniatania, uciskania jak i uderzania połączonych z chwytami wibrującymi i głaszczącymi. Stosowany jako orientalny masaż relaksacyjny dla osób preferujących intensywniejsze odczucia i tzw. głęboki relaks połączony z oddziaływanie energetyzującym. Dodatkową zaletą jest istotny wpływ na poprawę stanu wizualnego skóry i tkanki podskórnej poprzez pobudzenie krążenia i działanie peelingujące.

Masaż Klasyczny (czas 80 min./częściowy 30 min.)

Najpopularniejszy i często najbardziej lubiany. Poprzez mnogość technik idealny na przemęczone partie ciała – stawy, kręgosłup. Redukuje ból, zmęczenie, w zależności od formy i intensywności pobudza lub relaksuje, a także oddziałuje leczniczo.

Masaż Gorącymi Kamieniami (czas 60/ 90 min.)

Masaż silnie relaksujący, łączący oddziaływanie termiczne ciepłem bazaltowych kamieni połączone z płynnie wykonanymi odprężającymi sekwencjami relaksacyjnych technik masażu. Poprawia krążenie, odpręża ciało i umysł, w połączeniu z oddziaływaniem aromatycznych olejków zapewnia ponadprzeciętne doznania.

Masaż Tajski (czas 60/90 min.)

Orientalny masaż wykorzystujący techniki biernej jogi, stretchingu oraz ucisku. Rozluźnia stawy, wzmacnia oraz rozciąga mięśnie co poprawia zakres ruchu, usprawnia i uelastycznia całe ciało. Wprowadza ciało i umysł w stan wyjątkowego relaksu przywracając równowagę i dając zastrzyk pozytywnej energii.

Masaż Lomi Lomi (czas 60/90 min.)

Hawajski, świątynny masaż relaksacyjny, uwalniający stłumione napięcia, emocje, a przede wszystkim pobudzający uzdrawiające siły organizmu. Łączy w sobie techniki wykonywane głównie przedramionami z ruchami biernymi poszczególnych partii ciała co wprowadza na zupełnie wyjątkowy poziom odprężenia i przywraca prawidłowy przepływ energii.

    Wypełnij formularz.
    Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


    *wymagane