Nasz sprzęt

HIPRO-S HIFU( High-Intensity Focused Ultrasound) to bardzo precyzyjna procedura medyczna wykorzystująca skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności do szybkiego nagrzewania i niszczenia patogennej tkanki. Najwcześniejsze zastosowanie HIFU na szeroką skalę było stosowane w leczeniu raka. System HIFU to jedyny zabieg, który może podnieść i napiąć zwiotczałą skórę poprzez celowanie w głębokie warstwy tkanki pod nią bez przecinania lub naruszania powierzchni skóry. HIFU jako jedyny system na rynku wyposażony jest dodatkowo w zestaw specjalnych aplikatorów do ciała, które umożliwiają ogniskowanie wiązki ultradźwiękowej na głębokości od 8 do 13 mm, gwarantując efektywną lipolizę miejscowych złogów podskórnej tkanki tłuszczowej.

W przeciwieństwie do laserów, częstotliwości radiowej oraz innych technologii, HIFU2 omija naskórek, aby dostarczyć energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość. Fale przechodzą bezinwazyjnie przez wierzchnie warstwy i ogniskują (skupiają) się punktowo dopiero wewnątrz skóry właściwej lub na poziomie SMAS, w zależności od potrzeb na głębokości 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm lub 8 i 13 mm w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej. Dochodzi do podgrzania tkanek do temperatury 65-75 ℃ i punktowej koagulacji włókien kolagenowych, które skracając się, dają pierwszy, natychmiastowy efekt lekkiego liftingu na poziomie, stanowiącym fundament skóry.


System Fake Bake PEB-L opalanie natryskowe

Urządzenie do opalania natryskowego idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni.
Posiada kontrolę przepływu płynu. Pistolet zaprojektowany specjalnie na potrzeby opalania natryskowego i wyposażony w system do kontrolowania ilości pobieranego płynu od 0-0,50ml. Dysza pistoletu zapewnia idealny natrysk, który jest bardzo precyzyjny.
Metody opalania natryskowego – pionowy, poziomy oraz konturowanie, pozwala podkreślić mięśnie, talię, kości policzkowe, czy np. efekt wyszczuplenia.
Profesjonalny manualny zabieg opalający to najbardziej luksusowy sposób uzyskania opalenizny w salonie kosmetycznym.


Mediostar Next to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. W dowolnym momencie laser może być rozbudowany o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, w przy zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.

Urządzenie Mediostar Next, dzięki dwóm unikalnym czytnikom: melaniny i stopnia nawilżenia skóry- jako jedyne urządzenie na świecie pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie dla każdego pacjenta parametry zabiegowe aby efekt końcowy był w 100% skuteczny! Dodatkowo zastosowana w urządzeniu technologia Smooth Pulse z wbudowanym chłodzeniem Peltier usunie zbędne owłosienie w zaledwie 5 minut zupełnie bezboleśnie! Co ważne – wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów. Mediostar Next to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. Nasz laser rozbudowany jest o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, w przy zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.


Laser Deep Renu Stosowany Zabiegu polega na dziurkowaniu skóry mikroskopijnymi wiązkami laserowymi prowadzonymi przez skaner, tworząc mikrokratery i pozostawieniu pomiędzy nimi siatki nieuszkodzonej skóry. Od tych nieuszkodzonych stref rozpoczyna się gwałtowny proces gojenia skóry, w trakcie którego następuje jej regeneracja. Podczas zabiegu zostaje naruszone około 20% skóry, co pozwala na krótki czas regeneracji i minimalizuje możliwość wystąpienia powikłań. Uszkodzenia goją się bardzo szybko od 7-14 dni. Efekty są spektakularne, widoczne po pierwszym zabiegu i postępujące w czasie (tworzenie nowego kolagenu trwa od 3 do 6 miesięcy i przez ten czas skóra z każdym dniem poprawia swój wygląd). Pełen rezultat zabiegu osiągamy w ciągu 6 miesięcy po zakończonej terapii. Frakcyjne wygładzanie skóry laserem CO2 redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień skóry i jej teksturę, zamyka duże pory i przywraca jędrność skóry. Zmniejsza również głębokie zmarszczki i blizny.


    Wypełnij formularz.
    Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


    *wymagane