Masaże

Masaże

Oferowane przez nas masaże na ciało dostarczają wielu niezapomnianych doznań.

Bazujemy na znanych i wiodących w świecie markach kosmetyków a zawarte w nich wyselekcjonowane, aktywne składniki charakteryzują się wyjątkowym efektem działania. Podczas profesjonalnych rytuałów tworzymy miłą i intymną atmosferę w czasie ,których budzimy piękno i poprawiamy samopoczucie. Wśród proponowanych zabiegów znaleźć można znane i popularne, ale także wyrafinowane, często sięgające korzeniami do tradycji orientalnych i egzotycznych, niosące ze sobą wyjątkowe efekty terapeutyczne na poziomie ciała i ducha. Rozluźniające, wyszczuplające, modelujące, relaksujące masaże czy odżywcze maski pozwolą Ci przenieść się w świat luksusu i prawdziwego relaksu.

Masaż Bańkami (czas 40 - 45 min./częściowy 20 min.)

Jeden z najbardziej popularnych i docenianych masaży modelujących sylwetkę, Bazuje głównie na podciśnieniu wytworzonym przez bańki, poprawia stan skóry i tkanki podskórnej wygładzając ją i redukując w znacznym stopniu cellulit, usprawnia krążenie zarówno żylne jak i limfatyczne, wpływa na gospodarkę wodną organizmu przyczyniając się do redukcji obwodów masowanych okolic. Polecany jako masaż wspomagający wyszczuplanie i kosmetykę skóry.

Kompleksowy Masaż Wyszczuplający (czas 30 - 45 min.)

Połączenie głębokich technik ręcznych wykazujących działanie lipolityczne, intensywnie ingerujące w tkankę tłuszczową z technikami bazującymi na podciśnieniu przy użyciu baniek chińskich. Najskuteczniejsza forma masażu modelująca wybrane partie ciała, skutecznie usuwająca cellulit, redukująca obwody i poprawiająca estetykę skóry.

Masaż Relaksacyjny (czas 60-90 min./częściowy 30 min.)

Całościowy lub częściowy masaż głęboko odprężający. Łączy w sobie zarówno techniki powierzchowne jak i intensywniejsze, działające kompleksowo kojąco na układ nerwowy i mięśniowy. Płynnie wykonana sekwencja ruchów kojarzy ze sobą techniki masaży orientalnych, punktowych, klasycznych holistycznie wpływając na ciało i zapewniając osiągnięcie równowagi psychofizycznej.

Drenaż Limfatyczny (czas 35 - 45 min.)

Specjalistyczny masaż, a przede wszystkim zabieg oddziałujący bezpośrednio i niezwykle precyzyjnie na układ limfatyczny. Wyraźnie redukuje obrzęki i opuchnięcia powstałe na skutek patologii układu limfatycznego – pourazowe, onkologiczne, pozabiegowe. Wykonywany według niemieckiej metody kompleksowej terapii przeciwobrzękowej wykazującej najlepsze efekty. Szczególnie polecany na okolice kończyn górnych, dolnych oraz twarzy.

Masaż Bambusami (czas 60 min./ częściowy 30 min.)

Masaż łączący wiele wariacji technik rolowania, ugniatania, uciskania jak i uderzania połączonych z chwytami wibrującymi i głaszczącymi. Stosowany jako orientalny masaż relaksacyjny dla osób preferujących intensywniejsze odczucia i tzw. głęboki relaks połączony z oddziaływanie energetyzującym. Dodatkową zaletą jest istotny wpływ na poprawę stanu wizualnego skóry i tkanki podskórnej poprzez pobudzenie krążenia i działanie peelingujące.

Masaż Klasyczny (czas 80 min./częściowy 30 min.)

Najpopularniejszy i często najbardziej lubiany. Poprzez mnogość technik idealny na przemęczone partie ciała – stawy, kręgosłup. Redukuje ból, zmęczenie, w zależności od formy i intensywności pobudza lub relaksuje, a także oddziałuje leczniczo.

Masaż Gorącymi Kamieniami (czas 60/ 90 min.)

Masaż silnie relaksujący, łączący oddziaływanie termiczne ciepłem bazaltowych kamieni połączone z płynnie wykonanymi odprężającymi sekwencjami relaksacyjnych technik masażu. Poprawia krążenie, odpręża ciało i umysł, w połączeniu z oddziaływaniem aromatycznych olejków zapewnia ponadprzeciętne doznania.

Masaż Tajski (czas 60/90 min.)

Orientalny masaż wykorzystujący techniki biernej jogi, stretchingu oraz ucisku. Rozluźnia stawy, wzmacnia oraz rozciąga mięśnie co poprawia zakres ruchu, usprawnia i uelastycznia całe ciało. Wprowadza ciało i umysł w stan wyjątkowego relaksu przywracając równowagę i dając zastrzyk pozytywnej energii.

Masaż Lomi Lomi (czas 60/90 min.)

Hawajski, świątynny masaż relaksacyjny, uwalniający stłumione napięcia, emocje, a przede wszystkim pobudzający uzdrawiające siły organizmu. Łączy w sobie techniki wykonywane głównie przedramionami z ruchami biernymi poszczególnych partii ciała co wprowadza na zupełnie wyjątkowy poziom odprężenia i przywraca prawidłowy przepływ energii.

    Wypełnij formularz.
    Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


    *wymagane