Leczenie grzybicy paznokci

Leczenie grzybicy paznokci

Grzybicy paznokci nie można lekceważyć. Występująca na paznokciach u dłoni lub stóp, pozostawiona sama sobie może rozprzestrzenić się na kolejne paznokcie, a nawet przenieść się na paznokcie jeszcze nie zarażone (np. dłoni).

Sygnałem ostrzegawczym jest zmiana zabarwienia paznokcia. Może zmienić kolor z różowego na żółty, zielonkawy lub brązowy.

Walczysz z tym wstydliwym i uporczywym problemem?

Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Leczenie grzybicy paznokci laserem to doskonała alternatywa dla klasycznych, powszechnie dotąd stosowanych rozwiązań farmakologicznych. Laserowe leczenie grzybicy paznokci, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod pozwala szybko i skutecznie pozbyć się problemu.

Leczenie grzybicy paznokci laserem jest alternatywą dla długotrwałego i często nieskutecznego tradycyjnego leczenia grzybicy paznokci. Maści i lakiery zwykle nie przynoszą zadawalającego dla pacjenta efektu. Z kolei wielomiesięczne kuracje lekami są niezwykle obciążające dla wątroby i całego organizmu. Laserowe leczenie grzybicy paznokci pozwala skutecznie i trwale pozbyć się problemu. Nie tylko zabić grzyby bytujące na paznokciu, ale również poprawić – odnowić jego strukturę, kolor i kształt.

    Wypełnij formularz.
    Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


    *wymagane