Depilacja laserowa MedioStar Next

Depilacja Laserowa MedioStar Next

Zapomnij o niehigienicznym goleniu nóg jednorazową maszynką! Zapomnij o nieefektywnych i męczących seriach usuwania owłosienia typowym laserem!

Co ważne – wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów. Z kolei chłodzenie ogniwem Peltier’a 360 stopni, wokół pola roboczego sprawia, że komfort bezbolesnej epilacji jest zawsze na najwyższym poziomie.

Mediostar Next to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. W dowolnym momencie laser może być rozbudowany o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, w przy zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.

Urządzenie Mediostar Next, dzięki dwóm unikalnym czytnikom: melaniny i stopnia nawilżenia skóry- jako jedyne urządzenie na świecie pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie dla każdego pacjenta parametry zabiegowe aby efekt końcowy był w 100% skuteczny! Dodatkowo zastosowana w urządzeniu technologia Smooth Pulse z wbudowanym chłodzeniem Peltier usunie zbędne owłosienie w zaledwie 5 minut zupełnie bezboleśnie! Co ważne – wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów.

Mediostar Next to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym.

Nasz laser rozbudowany jest o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, w przy zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.

Mediostar Next to:

  • Możliwość laserowego usuwania owłosienia przez cały rok (łącznie z okresem pełnego nasłonecznia) JEDYNY LASER NA RYNKU
  • Możliwość pracy z fototypem V i VI (łącznie z opaloną skórą) JEDYNY LASER NA RYNKU
  • Zabiegi usuwania owłosienia bezbolesne JEDYNY LASER NA RYNKU

    Możliwość pracy z jasnym, siwym lub rudym włosem dzięki unikalnej kombinacji 2 długości fal 810 nm (melanina), 940 nm (hemoglobina) JEDYNY LASER NA RYNKU

    Bardzo szybka praca z laserem np. obszar nóg ok. 15 min, pełne bikini ok. 5 min, pachy ok. 5 min. JEDYNY LASER NA RYNKU