Nasz sprzęt

Mediostar Next to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. W dowolnym momencie laser może być rozbudowany o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, w przy zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.

Urządzenie Mediostar Next, dzięki dwóm unikalnym czytnikom: melaniny i stopnia nawilżenia skóry- jako jedyne urządzenie na świecie pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie dla każdego pacjenta parametry zabiegowe aby efekt końcowy był w 100% skuteczny! Dodatkowo zastosowana w urządzeniu technologia Smooth Pulse z wbudowanym chłodzeniem Peltier usunie zbędne owłosienie w zaledwie 5 minut zupełnie bezboleśnie! Co ważne – wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów. Mediostar Next to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. Nasz laser rozbudowany jest o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, w przy zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.


Laser Deep Renu Stosowany Zabiegu polega na dziurkowaniu skóry mikroskopijnymi wiązkami laserowymi prowadzonymi przez skaner, tworząc mikrokratery i pozostawieniu pomiędzy nimi siatki nieuszkodzonej skóry. Od tych nieuszkodzonych stref rozpoczyna się gwałtowny proces gojenia skóry, w trakcie którego następuje jej regeneracja. Podczas zabiegu zostaje naruszone około 20% skóry, co pozwala na krótki czas regeneracji i minimalizuje możliwość wystąpienia powikłań. Uszkodzenia goją się bardzo szybko od 7-14 dni. Efekty są spektakularne, widoczne po pierwszym zabiegu i postępujące w czasie (tworzenie nowego kolagenu trwa od 3 do 6 miesięcy i przez ten czas skóra z każdym dniem poprawia swój wygląd). Pełen rezultat zabiegu osiągamy w ciągu 6 miesięcy po zakończonej terapii. Frakcyjne wygładzanie skóry laserem CO2 redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień skóry i jej teksturę, zamyka duże pory i przywraca jędrność skóry. Zmniejsza również głębokie zmarszczki i blizny.